Size bir telefon kadar yakınız
0216 565 0 555

Kadıköy Çocuk Psikoloğu ve Pedagog

Kadıköy Çocuk Psikoloğu ve Pedagog

Değişen ihtiyaçlar göz önüne alındığı zaman yaşam standartlarını yükseltmek isteyenler için sunduğumuz kadıköy çocuk psikoloğu hizmetleri aile içi ve çevresel faktörler göz önüne alınarak planlanır. Çocukların olaylar ve yaşananlar karşısında sergiledikleri tavırdan geçmiş ve güncel problemlere kadar detaylı bir şekilde masaya yatırdığımız ilişkiler, kısa zaman içinde sağlam temeller üzerine yerleştirilir.

İletişim becerilerinden yeteneklerin keşfedilmesine kadar pek çok alanda fark yaratacak olan terapilerimiz, varsa çocukların yardım çağrısının aileye net bir şekilde aktarılmasında da öncü görev üstlenir.

 

Kadıköy Pedagog

Dünya barışının sağlanabilmesi için en önemli temel olarak gördüğümüz çocuk ve aile ilişkileri, sunduğumuz kadıköy pedagog hizmetleriyle sağlam temeller üzerine oturtulur. Farklı sebeplerle konuşulamayan, gizlenen ve günlük yaşamın kalitesini düşüren sorunların gün yüzüne çıkmasına destek olan ekiplerimiz, danışanlarının mevcut sorunlarla baş edebilme becerisini geliştirmeye odaklanır.

Merkezimize Kimler Başvurabilir?

Konusunda uzman bir kadroya sahip olan merkezimizde özellikle çocukların hayatlarını kendi hayal ettikleri şekilde dizayn etmeleri için donanım kazanmaları sağlanır. Sunduğumuz kapsamlı kadıköy psikolog hizmetleri; aile, hamile, çalışan, ergen, özel eğitim ve çift terapisi şeklinde sürdürülür.

Geniş bir çalışma alanında uzman kadrosuyla kurumsal hizmetlere odaklanan Self Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak, terapi modellerini danışan ihtiyacına uygun olarak belirleriz.

* Uzman eğitimleri

* Eğitici eğitimleri

* Ebeveyn eğitimleri ve

* Kurumsal eğitimlerin de verildiği merkezimizde, danışanlarımızın öncelikle kendilerini keşfetmesine odaklanırız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

WhatsApp chat WhatsApp'dan Bize Yazın