Size bir telefon kadar yakınız
0216 565 0 555

BİZ KİMİZ ?

Anasayfa » BİZ KİMİZ ?

Self Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi; çocuk, ergen, yetişkin, aile, eğitim kurumları ve kurumsal firmalara yönelik psikolojik, pedagojik ve eğitsel alanlarda meslek etiği çerçevesinde kişinin/kurumun ihtiyaçlarına uygun danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Merkezimiz klinik psikolog ve eğitimcilerden oluşan geniş uzman kadrosu ile çocuk ve ergen psikoterapisi, yetişkin psikoterapileri, aile terapileri ve kurumsal danışmanlık konularında hizmet vermektedir. Aile ve Çift Terapisi, Oyun terapisi, Dinamik Yönelimli Terapiler, DIR Floortime, EMDR Terapisi, Gestalt Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi Theraplay Oyun Terapisi gibi farklı terapi modellerinin kullanımı, danışanın ihtiyacına uygun şekilde belirlenir.

Aynı zamanda merkezimizde uzman eğitimleri, eğitici eğitimleri, ebeveyn eğitimleri ve kurumsal eğitimler profesyonel bir çerçevede yürütülmektedir.

Geniş uzman kadromuz ve klinik deneyimimizle danışanlarımızın kendilerini keşfetmeleri, yaşamlarını gelecekte hayal ettikleri şekilde yapılandırmaları sağlanır.

Kitapçığı incelemek için tıklayın

WhatsApp WhatsApp'dan Bize Yazın