Size bir telefon kadar yakınız
0216 565 0 555

Ataşehir Çocuk Psikoloğu ve Pedagog

Ataşehir Çocuk Psikoloğu ve Pedagog

Farklı teknikler kullanılarak sürdürülen ataşehir çocuk psikoloğu hizmetlerimiz, çocuğun ruhsal durumu ve ihtiyaçları göz önünde tutularak planlanır. Gerekli olması halinde oyun terapisiyle sürdürülen seanslarda, öz güvenli ve mutlu bireylerin yetişmesi amaçlanır.

 

 Her Çocuğun İhtiyaçlarının Farklı Olabileceğini Aklınızdan Çıkartmayın!

 

Sahip olduğu bilgi ve beceriyi danışanlarına en iyi şekilde aktarmak için çaba sarf eden ekiplerimiz, yetişkinlikte yaşanan belli sorunların çocukluk çağında sağlıklı temeller üzerine yerleşmesini sağlar. Tüm dünyada kabul gören ve uygulanan terapi modellerinin baz alındığı çalışmalarımız, kişinin ihtiyaçlarına özel olarak planlanır.

 

Her çocuğun ve ailenin içinde bulunduğu özel şartlar dikkate alınarak verdiğimiz ataşehir pedagog hizmetleri, aile ve bireysel terapi seanslarıyla şekillenir. Sağlıklı, başarılı, mutlu ve huzurlu yetişkinliğin temellerinin atıldığı çocukluk yıllarında yaptığımız çalışmalar, bireylerin karşılarına çıkan sorunlarla baş edebilme becerilerinin gelişmesine odaklanır.

 

 Çocuk Terapilerinde İlgi Alanları Nelerdir?

 

Dikkat eksikliğinden yeme bozukluklarına, öfke problemlerinden uyku sorunlarına, kardeş kıskançlığından sınav kaygısına kadar farklı alanlarda sürdürdüğümüz terapiler, uzman kadrolar eşliğinde tamamlanır. Kişiye özel terapi yöntemleri, merkez içinde uygulanan testler ve tavsiyeler eşliğinde siz de altında ezildiğiniz sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

 

Çocuğunuzla ilgili olarak davranışsal, bilişsel, duygusal veya ruhsal sıkıntılar yaşadığınızı düşünüyorsanız zaman kaybetmeden ataşehir psikolog hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Mevcut sorunların çözümü için doğru yoldan ilerleyerek aile içi mutluluk ve iletişim kalitesini en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Unutmayın, mutlu bireyler sağlıklı ve huzurlu bir çocukluk ortamının sağlandığı evlerde yetişir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

WhatsApp chat WhatsApp'dan Bize Yazın